Anasayfa / Cinsel Sohbet / Telefonda Sohbet Programları

Telefonda Sohbet Programları

Telefonunuzdan kendi ülkenizden aynı fikri ve zevkleri paylaştığınız insanları oturduğunuz veya varsa bir meşguliyetinizle ilgilenirken bu insanlarla sohbet etmeyi meşguliyetiniz engel olmadan onlarla görüşebilmeyi kim istemez ki?
cinsel dul kadın numaraları

Özel hayatınıza iş/okul vb. sebeplerden yeteri kadar vakit ayırıp dışarı çıkmaya vakit bulamıyor ve sevdiklerinizle görüşemiyor olabilirsiniz. Her geçen gün yenilenen teknolojiyle beraber iletişim araçlarımızda yenilendi ve bu gelişmelerin arasına mobil cihazlarımızda eklendi bu sayede sevdiklerinizle dışarı çıkmadan cihazınızın uygulama mağazasından sohbet uygulamalarını taratarak, kendinize uygun bulduğunuz sohbet programını cihazınıza indirebilir ve sevdiklerinizle chat keyfine başlayabilirsiniz!

Telefonuma Sohbet Programlarını Nasıl İndiririm?

Öncelikle cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store/Apple Store ) arama kısmına ‘’Sohbet Programları’’ yazıp tarattığınız zaman cihazınızın desteklediği birçok sohbet uygulamaları karşınıza çıkacaktır. Bu uygulamaların hepsinin açıklama kısmında uygulamayı nasıl kullanacağınız, uygulamanın cihazınızda ne kadar yer kapladığı, uygulamanın size sunduğu ayrıcalıklar ve kullanıcı puanlarıyla yorumları yer almaktadır.
telefon sohbet numaraları

Kendinize uygun programa/uygulamaya karar verdikten sonra seçtiğiniz programa/uygulamaya göre ücretli/ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirip kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra ister görüntülü ister chat halinde sohbet etmek ettiğiniz kişiyi uygulama izin vermeniz dahilinde telefonunuzun rehberinde bu uygulamayı senkronize işlemiyle bularak size sunacak ve sizde artık telefonunuz üzerinden sohbet etmeye başlayabileceksiniz.

Telefonda Sohbet Programları Ücretli midir?

Bu kullanım amacınıza ve kişisel tercihinize göre 2’ye ücretli/ücretsiz şeklinde değişmekte olup yine kullanım amacınızı destekleyen ücretsiz uygulamalarda edinebilirsiniz. Öncelikle cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store/Apple Store ) arama kısmına ‘’Sohbet Programları’’ yazıp tarattığınız zaman cihazınızın desteklediği birçok sohbet uygulamaları karşınıza çıkacaktır. Bu uygulamaların hepsinin açıklama kısmında uygulama ücretliyse ücreti, uygulamayı nasıl kullanacağınız, uygulamanın cihazınızda ne kadar yer kapladığı, uygulamanın size sunduğu ayrıcalıklar ve kullanıcı puanlarıyla yorumları yer almaktadır.
sohbet telefon numaraları

 

Telefonuma Ücretli Bir Sohbet Programı İndirdim Nasıl İptal Edebilirim?

Cihazınızın uygulama/program mağazasından (Google Play Store/Apple Store) ücretli bir sohbet uygulaması/programı satın aldınız, bunun iptali nasıl gerçekleşir?

Öncelikle bu uygulamayı satın mı aldınız yoksa bu bir abonelik işlemimi bunun kontrolünü cihazınızın desteklediği uygulama/program mağazasının hesabınız kısmından kontrolünü yapmanız gerekmektedir.

Eğer satın almışsanız ve memnun kalmadıysanız cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store/Apple Store) iletişime geçmeli ve para iadesi talebi gerçekleştirmelisiniz. Bu cihazınızın modeline göre mail veya forum doldurma üzerinden yapılmaktadır, talebinizden kısa süre sonra olumlu veya olumsuz olarak sizinle mutlaka vermiş olduğunuz mail üzerinden iletişime geçecek eğer talebinizi haklı bulurlarsa paranızın iadesini gerçekleştirecek talebinizi haklı bulmazlarsa da bunu gerekçeleriyle birlikte açıkladıkları bir mail alacaksınız, bu maile itiraz etme hakkınızda bulunacaktır.
sohbet etmek isteyen bayanların telefon numaraları

Eğer uygulamayı satın almamış ve bir abonelik işlemi gerçekleştirdiyseniz bu aboneliği cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store/Apple Store) hesabınızdan ‘’Aboneliklerim’’ veya ‘’Ücretli Uygulamalarım’’ kısmına girip aboneliğinizi kalıcı olarak iptal edebilirsiniz.

Telefona İndirilen Sohbet Programları Güvenli midir?

Cihazınıza akılı cep telefonunuzun desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store/Apple Store )Kendinize uygun programı/uygulamayı indirdiniz ancak güvenlik açısından endişeliyseniz bilmenizi isteriz ki cihazınız başka birisinin eline geçmediği sürece programın sahibi veya uzaktan kontrolle cihazınızdaki konuşmalara erişim sağlanamamaktadır.

Cihazınızı şifreleyip başkasının eline geçmesini engellemek yeterli bir güvenlik çözümüdür.

Telefondaki Sohbet Programları Sadece Rehberdeki Kişilerle mi Sağlanır?

Tabii ki de hayır. Cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store/Apple Store ) arama kısmına ‘’Sohbet Programları’’ yazıp tarattığınız zaman cihazınızın desteklediği birçok sohbet uygulamaları karşınıza çıkacaktır. Bu uygulamaların hepsinin açıklama kısmında uygulamayı nasıl kullanacağınız, uygulamanın cihazınızda ne kadar yer kapladığı, uygulamanın size sunduğu ayrıcalıklar ve kullanıcı puanlarıyla yorumları yer almaktadır.
türk kızı telefon numaraları

Kendinize uygun programa/uygulamaya karar verdikten sonra seçtiğiniz programa/uygulamaya göre ücretli/ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirip kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra ister görüntülü ister chat halinde sohbet etmek ettiğiniz kişiyi uygulama izin vermeniz dahilinde telefonunuzun rehberinde bu uygulamayı senkronize işlemiyle bularak size sunacak ve sizde artık telefonunuz üzerinden sohbet etmeye başlayabileceksiniz.

Tanıdığınız veya tanımadığınız insanlarla iletişime geçip sohbet etmek için çeşitli uygulamalar söz konusudur ve bu uygulamalar sadece rehberinizdeki insanlarla sohbet etmek gibi kısıtlı seçeneklerden oluşmamaktadır.

Telefonda Sohbet Programını Kaldırma

Cihazınızın uygulama/program mağazasından (Google Play Store/Apple Store) ücretli/ücretsiz bir sohbet uygulaması/programı satın aldınız/abone oldunuz veya ücretsiz bir şekilde indirdiniz ama artık bu programı kullanmak istemiyorsanız bunu 1-2 dakikanızı ayırarak çözebilirsiniz.

Öncelikle uygulamayı satın aldıysanız ve uygulamayı kaldırma sebebiniz bir şikâyet durumu ise dilerseniz para iadesi talebinde bulunarak cihazınızdan uygulamayı kaldırmanız doğru olacaktır. cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store/Apple Store) iletişime geçmeli ve para iadesi talebi gerçekleştirmelisiniz. Bu cihazınızın modeline göre mail veya forum doldurma üzerinden yapılmaktadır, şikâyetinizi belirtip para iadesi talebinizden kısa süre sonra olumlu veya olumsuz olarak sizinle mutlaka vermiş olduğunuz mail üzerinden iletişime geçecek eğer talebinizi haklı bulurlarsa paranızın iadesini gerçekleştirecek talebinizi haklı bulmazlarsa da bunu gerekçeleriyle birlikte açıkladıkları bir mail alacaksınız, bu maile itiraz etme hakkınızda bulunacaktır.

Eğer uygulamayı satın almamış ve bir abonelik işlemi gerçekleştirdiyseniz bu aboneliği cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store/Apple Store) hesabınızdan ‘’Aboneliklerim’’ veya ‘’Ücretli Uygulamalarım’’ kısmına girip aboneliğinizi kalıcı olarak iptal edebilirsiniz.

Bütün bu işlemlerden sonra cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store/Apple Store) hesabınızdan cihazınızdaki uygulamaların bulunduğu listeyi açıp söz konusu uygulamayı kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonuma Sohbet Programı İndirmem İçin İnternet Gerekli midir?

Cihazınızın uygulama/program mağazasından (Google Play Store/Apple Store) ücretli/ücretsiz bir sohbet uygulaması/programı satın almak/abone olmak veya ücretsiz bir şekilde indirmek için bulunduğunuz konumdan wifi bağlantısı sağlayarak veya böyle bir imkânınız yoksa GSM operatörünüzün hattınıza tanımlamış olduğu internet paketiyle indirme işlemi yapmanız gerekmektedir. Cihazınızın işletim sistemi fark etmeksizin bütün uygulama mağazaları internet bağlantısıyla aktifleşir. İnternet bağlantınızı sağlamanız durumunda indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
whatsapp telefon numaraları

Telefonuma İndirdiğim Sohbet Programı İnternet Bağlantısı Olmadan Çalışır mı?

Cihazınızın uygulama/program mağazasından (Google Play Store/Apple Store) ücretli/ücretsiz bir sohbet uygulaması/programı satın almak/abone olmak veya ücretsiz bir şekilde indirmek için bulunduğunuz konumdan wifi bağlantısı sağlayarak veya böyle bir imkânınız yoksa GSM operatörünüzün hattınıza tanımlamış olduğu internet paketiyle indirme işlemi yapmanız gerektiği gibi indirdiğiniz programı kullanmak içinde internet bağlantısı sağlamak durumundasınız. Hiçbir sohbet programı cihazda internet bağlantısı bulunmadan kullanılamaz, yazdığınız veya size gelen mesajlar, sesler, belgeler ve görüntüler kısacası hiçbir veri akışı internet bağlantısı olmadan gerçekleşmez.

hakkında Selda Dikçi

Selda Dikçi olarak siz değerli beylerin aradıklarına ulaşmaları için hizmet vermekteyim. Tecrübelerim ile sizleri sex hattı ve telefonda seks konusunda en uzman bayanlar ile kavuşturacak yazıları yazmaktayım. En uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet veren bu adreste, aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız. Yurdışı aramalara açık olması koşulu ile hemen beğendiğiniz resme tıklayın ve sohbet hattı ile tanışın.

Check Also

Yabancılarla Konuşma Sitesi

Kendi ülkenizden aynı fikri ve zevkleri paylaştığınız insanları oturduğunuz veya varsa bir meşguliyetinizle ilgilenirken bulup …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet hattı