Anasayfa / Cinsel Sohbet / Telefonda Görüntülü Konuşma

Telefonda Görüntülü Konuşma

Her geçen gün yenilenen teknolojiyle beraber iletişim araçlarımızda yenilendi ve bu gelişmelerin arasına mobil cihazlarımızda eklendi. Artık hemen hemen her telefonun 3g özelliği ve kamerası sayesinde sevdiklerimizle bir tıkla görüntülü konuşmak ve özlem gidermek teknolojinin gelişmesiyle mümkün hale geldi. Telekomünikasyon hizmetlerinin 4. Nesil teknolojisinin geliştirdiği 4g özellikle cep telefonları mobil veri ve wifi bağlantılarıyla ses paylaşma ve görüntü paylaşma kalitesi her geçen gün gelişmiş ve kullanıcıları gözle görülür bir şekilde artmıştır. Bu sayede şirket toplantıları cebimize, kilometrelerce ötedeki insanlara ulaşmamız bir tıkla sağlanabilir hale gelmiştir.
sex arayan bayan numaraları

Telefonda Görüntülü Konuşmak İçin İhtiyaç Duyulan Özellikler

Öncelikle kullandığımız cihazın görüntülü konuşma hizmeti verebilmesi en az 3g özelliğiyle uyumlu olmalı ve videolu arama yapma açısından akıllı bir kameralı cihaz olması gerekmektedir. Öncelikle telefonun en az 3g özelliğine uyumlu bir telefon olması gerekmektedir.  Kaliteli bir şekilde telefonda görüntülü konuşabilmek için mevcut kullandığınız internetinizin bağlantısı hızlı ve akışkan olmalıdır.

Telefonda Görüntülü Konuşmak İçin Uygulamaya İhtiyaç Var mıdır?

Görüntülü konuşmak için uygulamaya ihtiyaç kimi cihazlarda vardır.

Örneğin Apple ürünü kullanıyorsanız aramalar kısmından Face Time seçeneğine basmanız yeterlidir.
bedava chat numaraları

Eğer telefonunuzun görüntülü arama yapma özelliği yoksa kullandığınız cihazın uygulamalar mağazasında görüntülü konuşmayı destekleyici ücretsiz uygulamalar mevcuttur.

Telefonda Görüntülü Konuşmak Ücretli midir?

Telefonda görüntülü konuşmak eğer bir internete bağlıysanız hiçbir ücrete tabi tutulmazsınız, bu internet bağlantısını gsm operatörünüzün size sağlamış olduğu internet paketlerinden veya bulunduğunuz konumda bağlı olduğunuz bir wifiden sağlayarak ücretsiz bir görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Telefonda Görüntülü Konuşurken Kendi Sesimi Duyuyorum

Her geçen gün yenilenen teknolojiyle beraber iletişim araçlarımızda yenilendi ve bu gelişmelerin arasına mobil cihazlarımızda eklendi. Artık hemen hemen her telefonun 3g özelliği ve kamerası sayesinde sevdiklerimizle bir tıkla görüntülü konuşmak ve özlem gidermek teknolojinin gelişmesiyle mümkün hale geldi.

Ancak bir problem var, telefonda görüntülü konuşma esnasında kendi sesinizi işitiyor ve görüntüde takılmalar yaşıyorsunuz.

Bunun sebebi internet bağlantınızda bir problem olmasından kaynaklıdır, konuşmayı sonlandırıp bağlı olduğunuz wifiye resetleme işlemi yapmanız eğer kendi mobil verinizi kullanarak telefonda görüntülü konuşma yapıyorsanız da kendi mobil verinizi açıp kapatmanız yeterlidir.
ücretsiz chat numaraları

Probleminiz hala çözülmediyse ve problemin uygulama kaynaklı olmadığından eminseniz cihazınızın ilgili 24 saat canlı destek sağlayan müşteri hizmetlerine başvurmanız probleminizi çözmeniz için yeterli olacaktır.

Android Telefonda Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

Görüntülü arama yapacağınız android telefonunuzun internet bağlantısını mobil veri veya wifi aracılığıyla sağladıktan sonra Google Play Store’dan gerekli uygulamaları edinmeniz ve görüntülü konuşmayı yapacağınız kişinin de aynı uygulamayı indirmesi gerekecektir.

Apple Telefonda Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

Bütün Apple cihazlarının işletim sistemi olan IOS, görüntülü konuşmayı uygulamaya ihtiyaç duymaksızın FaceTime özelliğiyle desteklemektedir.

Görüntülü konuşmak istediğiniz kişinin de mobil cihazı IOS işletim sistemine sahipse kısacası bir Apple cihaza sahipse eğer Apple cep telefonu, Apple tabletiniz ve çeşitli Apple cihazlarınızdan FaceTime sayesinde görüntülü konuşmayı gerçekleştirebilirsiniz.
yalnız bayan numaraları

Apple mobil cihazınızdan görüntülü arama yani FaceTime yapmak için arama kısmına girin, görüntülü aramak istediğiniz kişiyi rehberden bulup tıklayın ve ‘’FaceTime Ara’’ butonuna tıklayın eğer karşı tarafın cihazı Apple değil ve IOS işletim sistemine sahip değilse FaceTime aramanız başarısız olacaktır.

Telefonda Görüntülü Konuşmak İçin İnternet Gerekli midir?

3g-4.5g destekli akıllı mobil cihazınızdan görüntülü konuşma yapmanız için internet gerekli bir araçtır.

İnternet bağlantısı ses, görüntü ve veri aktarımı arasında kurulan bir köprüdür. Bulunduğunuz konumdaki wifiye cihazınızı bağlayarak eğer yoksa gsm operatörünüzle görüşüp kendinize uygun internet paketini hattınıza tanımlatarak eğer internet paketiniz varsa da görüntülü konuşmayı cihazınız veya gerekli uygulamalarla görüntülü konuşacağınız kişiyi arayabilirsiniz.

 

Telefondan Görüntülü Konuşma Yapamıyorum

Telefonunuzdan görüntülü konuşma yapamıyorsanız öncelikle bunun sebebini araştırmamızda fayda var.

Cihazınız görüntülü konuşmayı destekliyor mu?

GSM hattınız 3g-4.5g uyumluysa ve elinizdeki cihaz akıllı bir mobil cihazsa internet bağlantınızı kontrol edin.

Wifi veya mobil veriniz açık mı? İnternet paketiniz bitmiş olabilir mi? Eğer sorun bunlardan biride değilse cihazınızın modeline göre bir araştırma yapıp görüntülü konuşmanızı gerçekleştirmelisiniz.

Cihazınız iphone ve eğer görüntülü konuşmak istediğiniz kişinin de mobil cihazı IOS işletim sistemine sahipse kısacası bir Apple cihaza sahipse eğer Apple cep telefonu, Apple tabletiniz ve çeşitli Apple cihazlarınızdan FaceTime sayesinde görüntülü konuşmayı gerçekleştirebilirsiniz.
koca arayan orospular

Cihazınız android işletimine sahipse eğer arama yapacağınız android telefonunuzun internet bağlantısını mobil veri veya wifi aracılığıyla sağladıktan sonra Google Play Store’dan gerekli uygulamaları edinmeniz ve görüntülü konuşmayı yapacağınız kişinin de aynı uygulamayı indirmesi gerekecektir.

Bütün bunlara rağmen görüntülü konuşma gerçekleştiremiyorsanız öncelikle ayarlar kısmından görüntülü konuşmayı yapacağınız uygulamanın kamera erişimine izni olup olmadığını kontrol etmeli, kapalıysa eğer kamera erişimine izin vermelisiniz eğer hala probleminiz çözülmediyse ve problemin uygulama kaynaklı olmadığından eminseniz cihazınızın ilgili 24 saat canlı destek sağlayan müşteri hizmetlerine başvurmanız probleminizi çözmeniz için yeterli olacaktır.

Cihazımızda 4.5G Nasıl ve 3G’ye Nasıl Dönülür?

Kullandığınız cihazın işletim sistemine göre 4.5G ve 3G özelliklerini açıp kapatma sistemini sizler için derledik.

IOS için;

  1. Apple cihazınızın ‘’Ayarlar’’ kısmını açın.
  2. ‘’Ayarlar’’ bölümünün ‘’Hücresel’’ kısmına basın.
  3. Açılan Hücresel kısmının ‘’Hücresel Veri Seçenekleri’’ sekmesine gidin.
  4. Karşınızda birçok seçenek ve bu seçenekler arasında ‘’Ses ve Veri’’ bölümü çıkacak, bu seçeneğe basmanızla beraber ‘’3G’’ veya ‘’LTE’’ kısmına basmanız yeterli olacaktır.

 
hayat kadınlarının telefon numaraları

Android için;

  1. Android işletim sistemine sahip cihazınızın ‘’Ayarlar’’ kısmını açın.
  2. Cihazınızın modeline göre ‘’Diğer Ağlar’’ veya ‘’Daha Fazla’’ seçeneklerinden biri çıkacaktır, sizde hangisi çıkıyorsa o seçeneğe tıklayın.
  3. Cihazınızın modeline göre ‘’Mobil Şebekeler’’ veya ‘’Mobil Ağlar’’ seçeneklerinden biri çıkacaktır, sizde hangisi çıkıyorsa o seçeneğe tıklayın.
  4. Cihazınızın modeline göre ‘’Ağ Modu’’ veya ‘’Şebeke Modu’’ seçeneklerinden biri karşınıza çıkacaktır, sizde hangisi çıkıyorsa o seçeneğe tıklayın.
  5. Açılan seçenekler arasından 3Gyi kullanmak istiyorsanız ‘’Otomatik WCDMA/GSM’’ yi, 4.5 yi aktifleştirmek istiyorsanız da ‘’Otomatik GSM/WCDMA/LTE’’ seçeneğine tıkladığınızda aktifleştirmiş olacaksınız.

hakkında Selda Dikçi

Selda Dikçi olarak siz değerli beylerin aradıklarına ulaşmaları için hizmet vermekteyim. Tecrübelerim ile sizleri sex hattı ve telefonda seks konusunda en uzman bayanlar ile kavuşturacak yazıları yazmaktayım. En uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet veren bu adreste, aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız. Yurdışı aramalara açık olması koşulu ile hemen beğendiğiniz resme tıklayın ve sohbet hattı ile tanışın.

Check Also

Telefonda Sohbet Programları

Telefonunuzdan kendi ülkenizden aynı fikri ve zevkleri paylaştığınız insanları oturduğunuz veya varsa bir meşguliyetinizle ilgilenirken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet hattı