Anasayfa / Cinsel Sohbet / Sohbet Hattı 0888

Sohbet Hattı 0888

Sohbet hattı 0888,  diğer sohbet hatlarından farklı olarak arkadaş aramak, sevgili bulmak ya da evlilik amaçlı kullanılan numaralardan farklı bir amaca hizmet etmektedir. Sohbet hattı 0888dertlerinizin anlatıldığı, sorunlarınızın dinlenildiği ve öneri sunulduğu hatlar olarak düşünebilirsiniz.
hayat kadınlarının telefon numaraları

Telefonda sohbet ile dertlerinizin biraz olsun hafiflemesini isterseniz, sizi hiç tanımayan yabancı birine özel hayatınızı anlatmak sizi mutlu eder ise, kendinizi de hazır hissediyorsanız sohbet hattı 0888 ile başlayan numaraları hemen aramalısınız. Günün her saati hizmet verdiği için kendini yalnız hisseden herkes bu hatlardan yararlanılmalıdır.
jigolo arayan bayanlar

0888‘li sohbet hattı bir siteye üye olmadan direk olarak aranabilir. İnternette 0888’li hat ya da dert hattı diye arama yapıldığında kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

0888’li Sohbet Hattı Telefon Numaraları

0888’li sohbet hattı telefon numaraları çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Birçok sitede farklı numaralar bulunur. 0888 233 74 00, 0888 233 73 00, 0888 233 77 11, 0888 233 98 88, 0888 233 74 00, 0888 228 60 60 ve 0888 233 97 97 olarak farklı birçok dert hattına ulaşabilirsiniz.

Bu telefonlarının bazıları aynı siteye ait olmak ile birlikte bu hizmeti veren farklı siteler bulunmaktadır. Bu telefonları aradığınızda kolayca ulaşım sağlayabildiğiniz gibi bu siteler aracılığı ile sadece telefonda sohbetyapılabilmektedir. İnternet üzerinden chat ya da görüntülü sohbet gibi içerikleri bulunmamaktadır.
kaşar telefon numaraları

0888’li Hatların Ücretleri

0888’li hatların ücretleri gayet makul olmak ile birlikte herhangi bir siteye üyelik ya da kayıt istenmemektedir. Sadece aradığınız görüşmelerin dakikası başına ücret ödenmektedir.

Ücretler sabit olup, tüm GSM operatörleri ve sabit hatlardan dakikası 3 TL’den başlayıp genel olarak 5 TL’ye kadar ücretlendirilmektedir.Bu fiyatlar aradığınız site numarasına göre değişmektedir.0888’li sohbet hattı sadece yurt içinden aranmakta olup, yurt dışına aramaya kapalıdır.

0888’li Hatlara Ulaşmanın Kolay Yolu

0888’li sohbet hattı için çok fazla telefon numarası olduğu için aslında ulaşmakta çok fazla zorluk çekilmemektedir. Ancak bir hattan memnun kaldıysanız ve farklı bir yere geçmek istemeyip aynı kişi ile görüşmek isterseniz, bunu hem görüştüğünüz kişiye iletebilirsiniz hem de web sitesine mail yolu ile de iletebilirsiniz. Bu şekilde hep aynı kişi ile görüşme şansı yakalayabilirsiniz. Bazı sitelerde direk olarak kişi ismi ile birlikte telefon numarası verildiğinden bu konuda sorun yaşanmayacaktır.
kız telefon numaraları

0888’li hatlara ulaşmanın kolay yolu, aslında 24 saat (7/24) hizmet vermesinden dolayı sabit hat ya da cep telefonlarınızdan arayarak gerçekleşmektedir.

Telefon ile aramadan önce siteye mesaj yolu ile ulaşmak isterseniz, web siteleri üzerinden ad, soy ad ve e-posta ile birlikte mesajınızı iletebilirsiniz.

Sohbet Hattı 0888’de Gizlilik

Sohbet hatlarının genelinde gizlilik sözleşmeleri yer alırken, sohbet hattı 0888’de gizlilik daha çok kullanıcıları korumak için vardır. 0888’li sohbet hattını arayan kişi tüm özel hayatı ile ilgili bilgileri paylaşabildiğinden dolayı bu bilgilerin saklı kalmasını ister. Bu nedenle arama yapmadan önce aradığınız siteyi araştırmak, güvenilir olup olmadığını site günde kaç kez aranıyor bakarak ya da internetteki yorumlarını inceleyerek öğrenmek gerekmektedir.

0888’li Sohbet Hatlarında Yapılmaması Gerekenler

0888’li sohbet hatlarında yapılmaması gerekenleri, eğer siteye üye olursanız gizlilik sözleşmesini okunurken onaylamanız gerekecektir. Bu hatlarda üyelik istenmediği için genelde böyle bir sözleşme bulunmaz. Ancak her hatta olduğu gibi 08882li sohbet hattı da 24 saat (7/24) dinlendiği için konuşmalara her zaman dikkat edilmektedir.
kızların telefon numaraları

Öncelikle görüşme yaptığınız kişiniz özel bilgileri istenmemelidir. Görüşme yaptığınız kişi size gerçek adını vermek zorunda değildir. Genel olarak takma isim kullanır. Görüştüğünüz kişi sizin özel hayatınızı öğrendi diye sizin de böyle bir hakkınız olduğunu düşünmemelisiniz.

Görüşme sırasında herhangi bir siyasi partiden olumlu ya da olumsuz olarak bahsedilmemelidir. Hiçbir şekilde siyaset yapıcı cümleler kullanılmamalıdır.

0888’li hatlar hakkında ya da görüşme yaptığınız hat hakkında olumsuz yorum yapılamamalıdır.

Argo kelime ve küfürden kaçınmalı özellikle görüşme yaptığınız kişiye asla argo kelime kullanılmamalıdır.

0888’li Sohbet Hatlarına Ulaşım

0888’li sohbet hatlarına ulaşım, daha önceki başlıklarda da ilettiğimiz telefon numaraları ile direk olarak gerçekleşmektedir. Herhangi bir web sitesine üyelik aranmadığı için diğer sohbet hatlarına göre ulaşımı çok daha kolaydır.
kız arkadaş teelfon numaraları

Eğer ilk kez arama yapacaksanız ve hemen aramaya cesaretiniz yok ise web sitesi üzerinden öncelikle isim, soy isim ve e-posta adresiniz ile birlikte mesajınızı iletebilirsiniz. Buradan size mail yolu ile ulaşım sağlanacaktır.

Ayrıca web sitelerinde yer alan mailler üzerinden de sohbet hatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

0888’li Sohbet Hatları Güvenilir mi?

0888’li sohbet hatları güvenilir mi? Sorusunun cevabı aslında tamamen gizlilik kurallarına uyum sağlayıp sağlamadıklarına göre anlaşılmaktadır. Tabi ki bunu kişinin anlaması çok güçtür. “Bilgileri herhangi bir yerde kullanılıyor mu?” ya da “başka kişiler ile paylaşıyor mu?” bunu anlamak neredeyse imkansızdır.
liseli kızların telefon numaraları

0888’li sohbet hatları güvenilir mi anlayabilmek için size belirtilen ücret tarifesinin uygulanıp uygulanmadığından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunu anlamak da son derece kolaydır. Örneğin görüşmeniz 1 saat sürdü ve dakikası 5 TL’den arama yapılıyor ise, arama sonlarında hesaplayarak kontrolünü yapabilirsiniz. Eğer fazladan ücretlendirme yapılıyor ise buraya mail aracılığı ile şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Eğer defalarca aynı sorun ile karşılaşırsanız aradığınız siteyi değiştirmekte fayda olacaktır.

 

 

hakkında Selda Dikçi

Selda Dikçi olarak siz değerli beylerin aradıklarına ulaşmaları için hizmet vermekteyim. Tecrübelerim ile sizleri sex hattı ve telefonda seks konusunda en uzman bayanlar ile kavuşturacak yazıları yazmaktayım. En uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet veren bu adreste, aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız. Yurdışı aramalara açık olması koşulu ile hemen beğendiğiniz resme tıklayın ve sohbet hattı ile tanışın.

Check Also

Yabancılarla Konuşma Sitesi

Kendi ülkenizden aynı fikri ve zevkleri paylaştığınız insanları oturduğunuz veya varsa bir meşguliyetinizle ilgilenirken bulup …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet hattı