Anasayfa / Cinsel Sohbet / Sanal Konuşma Uygulamaları

Sanal Konuşma Uygulamaları

Sanal Konuşma

Yaşadığımız teknoloji çağında artık neredeyse bütün işlemlerimizi ilgili yerlere gitmeden oturduğumuz yerden cep telefonumuzla gerçekleştiriyoruz. Alışverişlerimizi, fatura ödemelerimizi, farklı şehirlerde olacak iş görüşmelerimize varana kadar sanal mecralardan yapıyoruz.
vodafone sex numarası

Bütün bunların içerisinde sanal âlemlerde iletişim kurmakta var, sanal âlemlerde yeni arkadaşlar, flörtler edinip veya var olan çevremizle iletişim kurmamızda sanal âlemler artık bir köprü durumuna geldi. Sanal konuşmalarımızı, chat halinde bulunmamızı sağlayan çeşitli uygulamalar ve siteler bulunmakta, bu sitelere ve uygulamalara gerek diz üstü, masa üstü bilgisayarlardan, tablet veya akıllı cep telefonlarınız üzerinden internet bağlantınız sayesinde erişebilir yeni arkadaşlıklar, flörtler edinip hatta toplantılarınızı ayağınıza getirebilirsiniz.
whatsapp sıcak sohbet numaraları

Sanal konuşma uygulamaları sayesinde sanal âlemlerde yeni arkadaşlar, flörtler edinip veya var olan çevremizle iletişim kurmamızda sanal âlemler artık bir köprü durumuna geldi. Sanal konuşmalarımızı, chat halinde bulunmamızı sağlayan çeşitli uygulamalar ve siteler bulunmakta, bu sitelere ve uygulamalara gerek diz üstü, masa üstü bilgisayarlardan, tablet veya akıllı cep telefonlarınız üzerinden internet bağlantınız sayesinde erişebilir yeni arkadaşlıklar, flörtler edinip hatta toplantılarınızı ayağınıza getirebilirsiniz.  Akıllı mobil cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip arama kutucuğuna ‘’Sanal Konuşma’’ yazıp bu isteğinizi mağazada taratmanız durumunda akıllı mobil cihazınızın desteklediği uygulama mağazası ilgili uygulamaları karşınıza açıklamalarıyla beraber çıkaracaktır.

Bu açıklamaları özenle okuyarak, kendi kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçiminizi yaparak seçmiş olduğunuz uygulamayı akıllı mobil cihazınıza indirip, telefon numaranızla üye olup aktivasyon işleminizi gerçekleştirdikten sonra telefonunuzda kadınlarla veya erkeklerle sanal sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.
whatsapp sohbet numaraları

Sanal Konuşma Uygulamaları Güvenli midir?

Cihazınıza akılı cep telefonunuzun desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store veya Apple Store ) bir sanal konuşma uygulaması indirdiniz ancak güvenlik açısından endişeliyseniz bilmenizi isteriz ki cihazınız başka birisinin eline geçmediği sürece uygulamanın sahibi dahi konuşmalarınıza erişememektedir.

Mobil cihazınızı şifreleyip başkasının eline geçmesini engellemek yeterli bir güvenlik çözümüdür.

 

Sanal Konuşma Uygulamaları Ücretli midir?

Kişisel tercihinize göre ücretli ve ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılır bu sizin kişisel tercihinize kalmış bir durumdur. Ücretsiz uygulamalarda sohbet edebileceğiniz, görüntülü arama ve veri aktarımı yapabileceğiniz gibi ücretli uygulamalarda da yapabilirsiniz ancak ücretli uygulamaların her zaman ekstra ayrıcalıkları bulunmaktadır. Cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store veya Apple Store ) arama kısmına ‘’Sanal Konuşma’’ yazıp tarattığınız zaman cihazınızın desteklediği birçok sanal konuşma uygulamaları karşınıza açıklamalarıyla beraber çıkaracaktır.
gizli sohbet numaraları

Bu açıklamaları özenle okuyarak, kendi kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçiminizi yaparak seçmiş olduğunuz uygulamayı akıllı mobil cihazınıza indirip, telefon numaranızla üye olup aktivasyon işleminizi gerçekleştirdikten sonra sanal sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sanal Konuşma Siteleri

Sanal konuşma siteleri sayesinde sanal âlemlerde yeni arkadaşlar, flörtler edinip veya var olan çevremizle iletişim kurmamızda sanal âlemler artık bir köprü durumuna geldi. Sanal konuşmalarımızı, chat halinde bulunmamızı sağlayan çeşitli uygulamalar ve siteler bulunmakta, bu sitelere ve uygulamalara gerek diz üstü, masa üstü bilgisayarlardan, tablet veya akıllı cep telefonlarınız üzerinden internet bağlantınız sayesinde erişebilir yeni arkadaşlıklar, flörtler edinip hatta toplantılarınızı ayağınıza getirebilirsiniz.  Sanal konuşma sitelerine masa üstü veya diz üstü bilgisayarınızın tarayıcısına girip arama motoruna ‘’Sanal Konuşma’’ yazıp bu isteğinizi taratmanız durumunda var olan bütün sanal konuşma siteleri açılan sayfada karşınıza çıkacaktır.
gizli sohbet hattı numaraları

Kendi kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda üyesi olacağınız site seçiminizi yaparak seçmiş olduğunuz siteye üye olup sanal konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Sanal Konuşma Siteleri Güvenli midir?

Sanal konuşma sitelerine masa üstü veya diz üstü bilgisayarınızın tarayıcısına girip arama motoruna ‘’Sanal Konuşma’’ yazıp bu isteğinizi taratmanız durumunda var olan bütün sanal konuşma siteleri açılan sayfada karşınıza çıkan kendi kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda üyesi olduğunuz sanal konuşma sitesinin kişisel verilerinize, eğer ücretli bir siteyse ödeme bilgilerinize ve mesajlaşmalarınıza sitenin kurucusu dahil hesabınızın şifresini bilmeyen kimse erişim sağlayamayacaktır.

 

 

Sanal Konuşma Uygulamalarında iletişim Sadece Telefon Rehberindeki Kullanıcılarla mı Sağlanır?

Tabii ki de hayır, akıllı mobil cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store veya Apple Store) arama kısmına ‘’Sohbet Programları’’ yazıp tarattığınız zaman cihazınızın desteklediği bütün sanal konuşma uygulamaları karşınıza çıkacaktır. Bu uygulamaların hepsinin açıklama kısmında uygulamayı nasıl kullanacağınız, uygulamanın cihazınızda ne kadar yer kapladığı, uygulamanın size sunduğu ayrıcalıklar ve kullanıcı puanlarıyla yorumları yer almaktadır.
arkadaş telefon numaraları

Kendinize uygun uygulamaya karar verdikten sonra seçtiğiniz uygulamaya göre ücretli veya ücretsiz aktivasyonunuzu gerçekleştirip kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra ister görüntülü ister chat halinde sohbet etmek ettiğiniz kişileri uygulamaya erişim izni vermeniz dahilinde telefonunuzun rehberinde bu uygulamayı kullanan kullanıcıları uygulama senkronize işlemiyle bularak size sunacak ve sizde aralarından sanal konuşma gerçekleştirmeyi isteyeceğiniz kişileri ekleyip artık akıllı mobil cihazınız üzerinden sanal konuşmayla sohbet etmeye başlayabileceksiniz.

Tanıdığınız veya tanımadığınız insanlarla iletişime geçip sohbet etmek için çeşitli uygulamalar vardır ve bu uygulamalar sadece rehberinizde ekli olan kişilerle sanal konuşma gerçekleştirmek gibi kısıtlı seçeneklerden oluşmamaktadır.

Mobil Cihazımdan Sanal Konuşma Uygulamasını Nasıl Kaldırırım?

Akıllı mobil cihazınızın desteklediği uygulama mağazasından (Google Play Store veya Apple Store) ücretli veya ücretsiz bir sanal konuşma uygulaması satın aldınız veya abone oldunuz ya da ücretsiz bir şekilde indirdiniz ama artık bu uygulamayı kullanmak istemiyorsanız bunu 1-2 dakikanızı ayırarak çözebilirsiniz.

Öncelikle uygulamayı satın aldıysanız ve uygulamayı kaldırma sebebiniz bir şikâyet durumu ise dilerseniz para iadesi talebinde bulunarak cihazınızdan uygulamayı kaldırmanız doğru olacaktır. Akıllı mobil cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store veya Apple Store) iletişime geçmeli ve para iadesi talebi gerçekleştirmelisiniz. Bu cihazınızın modeline göre mail veya forum doldurma üzerinden yapılmaktadır, şikâyetinizi belirtip para iadesi talebinizden kısa süre sonra olumlu veya olumsuz olarak sizinle mutlaka vermiş olduğunuz mail üzerinden iletişime geçecek eğer talebinizi haklı bulurlarsa paranızın iadesini gerçekleştirecek talebinizi haklı bulmazlarsa da bunu gerekçeleriyle birlikte açıkladıkları bir mail alacaksınız, bu maile itiraz etme hakkınızda bulunacaktır.
bayan sex telefon numaraları

Eğer uygulamayı satın almayıp bir abonelik işlemi gerçekleştirdiyseniz bu aboneliği akıllı mobil cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store veya Apple Store) hesabınızdan ‘’Aboneliklerim’’ veya ‘’Ücretli Uygulamalarım’’ kısmına girip aboneliğinizi kalıcı olarak iptal edebilirsiniz.

Bütün bu işlemlerden sonra cihazınızın desteklediği uygulama mağazasına girip (Google Play Store veya Apple Store) hesabınızdan cihazınızdaki uygulamaların bulunduğu listeyi açıp söz konusu uygulamayı kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal Konuşma Uygulamaları İnternet Bağlantısıyla mı Çalışır?

Sanal konuşma uygulamalarında sohbet etmek, görüntülü konuşmak veya herhangi bir veri akışı sağlamak için sanal konuşma uygulamalarını kullanacağınız cihazınızın internet bağlantısı olması gerekir, bu internet bağlantınızı bulunduğunuz konumdaki wifi bağlarından eğer mobil erişim sağlamak istiyorsanız GSM operatörünüzün hattınıza tanımladığı internet paketleri sayesinde erişim sağlayabilirsiniz.

hakkında Selda Dikçi

Selda Dikçi olarak siz değerli beylerin aradıklarına ulaşmaları için hizmet vermekteyim. Tecrübelerim ile sizleri sex hattı ve telefonda seks konusunda en uzman bayanlar ile kavuşturacak yazıları yazmaktayım. En uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet veren bu adreste, aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız. Yurdışı aramalara açık olması koşulu ile hemen beğendiğiniz resme tıklayın ve sohbet hattı ile tanışın.

Check Also

Telefonda Görüntülü Konuşma

Her geçen gün yenilenen teknolojiyle beraber iletişim araçlarımızda yenilendi ve bu gelişmelerin arasına mobil cihazlarımızda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet hattı