Anasayfa / Sex Hattı / IVR Sohbet Hatları

IVR Sohbet Hatları

IVR Nedir?

IVR bir çeşit etkileşimli sesli yanıt sistemidir. Bankanızla, kargo şirketleri ya da GSM operatörünüzle görüşme yapmak için aradığınızda karşınıza çıkıp sizi yönlendiren robot sestir.

sohbet numaraları

Günümüzde internet ve teknoloji her geçen gün daha ileri seviyeye taşınıyor, kıyafet alışverişlerimizden, manav alışverişimizi bile internetten gerçekleştirip sevgili adaylarımıza kadar internet üzerinden belirler olduğumuz bu teknoloji dünyasında, tanımadığınız kadın ve erkek bireylerle internet üzerinden tanışıp, sohbet hatları üzerinden gerek chat yoluyla kişinin tercihine göre sesli yani telefonda sohbet şeklinde etkileşime geçmemizde mümkün.

IVR Sohbet Hatlarına Erişim

IVR sohbet hatlarına tablet, diz üstü bilgisayar, masa üstü bilgisayar veya mobil cihazlarınızdan erişim sağlayabilirsiniz. Hangi cihazla erişim sağlamak istiyorsanız cihazınız üzerinden tarayıcınızı açıp arama motorunda ‘’Sohbet Hatları’’ başlığı altında tarama yaparak çıkan sonuçlar üzerinden kısa bir araştırma sonrası (kişinin beklentileri üzerine) dilediğiniz siteye kaydınızı gerçekleştirip hoş sohbetlere sizde başlayabilirsiniz.
telefon sohbet numaraları

IVR Sohbet Hatları Özellikleri

  • Dilerseniz iletişim bilgileri dışındaki bilgilerinizi kendi isteğinize göre doldurarak gizli ve özgür bir şekilde hareket edebilirsiniz.
  • O anki tercihinize göre sesli, görüntülü arama yapabilir veya chat halinde olabilirsiniz.
  • Chat durumundayken birden fazla kişiyle sohbet edebilirsiniz.
  • Kişisel bilgileriniz ve konuşmalarınız sitenin gizlilik politikalarınca güvence altındadır.
  • İstediğiniz kişileri arkadaş listenize ekleyebilir, çıkarabilir, engelleyebilir veya spam atıp şikâyetinizi yetkililere bildirebilirsiniz.
  • Sohbet hatlarının amaçları sizin hoş ve istekleriniz doğrultusunda özgürce vakit geçirmenizi sağlamaktır.
  • Çoğunlukla sohbet hatlarının belli bir ücreti vardır bu üye olacağınız siteler arasında sitenin size sunduğu imkân ve ayrıcalıklara göre değişmektedir, sohbet hatları gibi siteler tek ödemeyle değil abonelik çerçevesi altında çalışır ve düzenli ödeme yapmanız gerekmektedir
  • Bu sitelere erişimi sadece mobil cihaz üzerinden ve iletişim yolu olarak sadece sesli telefonda sohbet şeklinde ilerleyecekseniz dakika üzerinden ödeme yapmak durumundasınız ve bu ödemeler GSM operatörünüz tarafından otomatik olarak kesilir.

telefonda sohbet numaraları

IVR Sohbet Hatları Ücretli midir?

Sohbet hatlarının amaçları sizin hoş ve istekleriniz doğrultusunda özgürce vakit geçirmenizi sağlamaktır kişisel tercihinize göre bu hatlarda sesli, görüntülü arama yapabilir veya chat halinde olabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki genellikle sohbet hatlarının belli bir ücreti vardır bu üye olacağınız siteler arasında sitenin size sunduğu imkân ve ayrıcalıklara göre değişmektedir, sohbet hatları gibi siteler tek ödemeyle değil abonelik çerçevesi altında çalışır ve düzenli ödeme yapmanız gerekmektedir, bu sitelere erişimi sadece mobil cihaz üzerinden ve iletişim yolu olarak sadece sesli telefonda sohbet şeklinde ilerleyecekseniz dakika üzerinden ödeme yapmak durumundasınız ve bu ödemeler GSM operatörünüz tarafından otomatik olarak kesilir, içiniz rahat olsun bu numaraları çevirdiğiniz andan itibaren ödeme bilgileri, ne kadar ödeyeceğiniz, ne süre içerisinde nasıl bir ücrete tabi tutulacaksınız gibi sorularınıza yanıt veren bir robot ses karşınıza çıkacak, bilgilendirmeler sonra aramayı sonlandırmamanız dahilinde ücretlendirme başlayacak olup aradığınız numaraya aktarılacaksınız.

IVR Sohbet Hatları Güvenli midir?

Kullanıcıların çoğunluğu bu gibi sohbet hatlarına abone olmaktan, bazı zaman araştırmaktan bile çekinirler ancak sohbet hatları gibi özgürce iletişim, arkadaş edinme, erotik sohbetlere imkân veren bu siteler ve hatların güvenlik seviyeleri üst düzeyde olup site sahibi bile olsa yazdığınız mesajlar gizlilik ve kullanım koşulları çerçevesince aykırı olmadıkça, karşı taraftan spamlanmadıkça görülemez.
cinsel sohbet numaraları

Karşı taraf aykırı bir durumu spamlaması halinde bile sadece aykırı adı altında olan bölüm görüntülenebilir, diğer konuşmalara veya aynı konuşmanın devamına erişim mümkün değildir.

Herhangi bir şikâyet durumunuzda canlı destek hatları size en kısa süre içerisinde yardımcı olacak ve var olan probleminizi çözeceğinden aklınızda bir kuşku kalmasın.

Ödeme bilgileriniz koruma altında olup bu işlemler bankanızca otomatik yapılmalıdır ve bir mesaj aracılığıyla herhangi bir kullanıcıyla bu bilgileri paylaşmadığınız sürece siz dışında hiç kimse ödeme bilgilerinize erişim sağlayamaz.

IVR Sohbet Hatları Canlı mıdır?

Bu gibi sohbet hatları ücretlendirme bilgilendirmesi dışında robot ses, robot görüntü veya bot chat kullanmazlar.

Karşı tarafınızdaki etkileşime geçeceğiniz kadın ve erkek kullanıcılar tamamen sizin gibi aktif kullanıcılardan oluşur, bu kullanıcıları ekleyip online bir şekilde chat halinde olabilir, telefonda sesli konuşma veya kameranızdan görüntülü arama gerçekleştirip günün yorgunluğunu hoş sohbetlerle örtebilirsiniz.

IVR Sohbet Hatları Şikayet

Sohbet hatlarının amaçları sizin hoş ve istekleriniz doğrultusunda özgürce vakit geçirmenizi sağlamaktır kişisel tercihinize göre bu hatlarda sesli, görüntülü arama yapabilir veya chat halinde olabilirsiniz.  Karşı tarafınızdaki etkileşime geçeceğiniz kadın ve erkek kullanıcılar tamamen sizin gibi aktif kullanıcılardan oluşur.
cinsel sohbet hattı

Etkileşim halinde olduğunuz kadın veya erkek kullanıcının kullanım koşulları ve gizlilik politikaları çerçevesi altında aykırı bir davranış sergilediğini, sizi rahatsız eden bir davranışta bulunduğunu düşünmeniz durumunda bu kullanıcının profil sayfasına giderek bu durumu bildirebilir, chat halindeyseniz konuşmaya sağ tıklayarak da bu durumu bildirebilirsiniz. Dilerseniz sitenin en altında yer alan Canlı Destek Hattıyla iletişime geçerek sitenin müşteri temsilcilerine de şikâyetinizi bildirebilirsiniz.
türk sohbet numaraları

IVR Sohbet Hatları İletişim

Sohbet hatlarının herhangi bir şikâyet durumunda veya var olan sorularınızı gidermek amaçlı canlı destek hatları bulunmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu 7/24 sistemiyle çalışan canlı destek hattının numarasına erişmek için sitenin en altında yer alan Canlı Destek Hattı bölümünden verilen numara veya elektronik posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

hakkında Selda Dikçi

Selda Dikçi olarak siz değerli beylerin aradıklarına ulaşmaları için hizmet vermekteyim. Tecrübelerim ile sizleri sex hattı ve telefonda seks konusunda en uzman bayanlar ile kavuşturacak yazıları yazmaktayım. En uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet veren bu adreste, aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız. Yurdışı aramalara açık olması koşulu ile hemen beğendiğiniz resme tıklayın ve sohbet hattı ile tanışın.

Check Also

Yabancılarla Konuşma Sitesi

Kendi ülkenizden aynı fikri ve zevkleri paylaştığınız insanları oturduğunuz veya varsa bir meşguliyetinizle ilgilenirken bulup …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet hattı